Nasi dyrygenci

Anna Madej

AniaObecnie studentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Wokalistka, dyrygentka, kompozytorka, pedagog, liderka zespołu Play&Pray. Absolwentka Wokalistyki Jazzowej i Edukacji Muzycznej w zakresie śpiewu estradowego. Od kilku lat prowadzi warsztaty muzyczne dla solistów i chórów, przybliżając uczestnikom prawidłową technikę wokalną, pomagając przezwyciężyć tremę i własne ograniczenia. Prowadziła warsztaty na terenie Niemiec, Bułgarii, Ukrainy i w wielu polskich miastach. Brała udział w nagraniu płyty „Talitha Kum” z zespołem Love Story, „Z głębokości” z zespołem KapBand i dwóch płyt: „Siła” i „TAK” z zespołem Naaman.

Lea Kjeldsen

LeaDyplomowany magister muzyki (z uprawnieniami pedagogicznymi), geografii, a także zarządzania biznesowego uniwersytetu Aarhus w Danii. Od 2001 roku współzarządza działalnością Stowarzyszenia Gospel, organizując i prowadząc liczne warsztaty gospel w Polsce. Koordynuje pracę kilku krakowskich chórów gospel oraz realizuje liczne projekty artystyczne (m.in. Festiwal 7xGospel, European Gospel Music Symposium, Music Beyond Limits).

Caroline Pocięgiel

CarolinePObywatelka Zjednoczonego Królestwa, od 12 lat mieszkająca w Skawinie. Zawodowo zajmuje sie nauczaniem języka angielskiego dzieci i młodzieży. Muzyka gospel to jej pasja, którą chętnie dzieli się z innymi.

Paweł Seweryn

PawelSPianista, akompaniator, aranżer. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Muzyki rozrywkowej nauczył się sam. Od 17 lat pracuje w przedszkolu, prowadząc zajęcia muzyczne z dziećmi. Związany z Kraków Gospel Choir i innymi chórami gospel w Krakowie. Gra podczas warsztatów gospel organizowanych na terenie całej Polski.


Komentarze są wyłączone.