O nas

O-NAS---Grodzka-w-serduszku

Od 8 stycznia 2008 roku raz w tygodniu spotykamy się, żeby śpiewać gospel. Radość i nadzieję, które niosą słowa naszych pieśni, pragniemy podtrzymywać w sobie i przekazywać dalej. Dlatego co roku dajemy kilka koncertów, bierzemy udział w wydarzeniach charytatywnych i rodzinnych uroczystościach.

Przychodzimy na próbę po dniu pracy lub nauki, mniej lub bardziej zmęczeni, a potem… zaczynamy odpoczywać. Przepona co prawda pracuje, ale psyche i dusza odżywają.

Bardzo lubimy wtorkowe wieczory z zabawnymi rozśpiewkami, starymi i nowymi piosenkami, wspólną modlitwą i przerwami, ciągle za krótkimi, żeby ze wszystkimi porozmawiać.

Trafiliśmy do chóru z różnych powodów i na różnych etapach życia. Jeśli marzysz o śpiewaniu w chórze gospel – zapraszamy do naszej ekumenicznej, wielopokoleniowej grupy, w której każdy głos jest ważny i potrzebny. Nie ma przesłuchań, jest za to szansa na bliższy kontakt z ludźmi i z Bogiem. Po tych kilku latach wiemy już, że bycie w chórze jednoczy i zwyczajnie uszczęśliwia.

 

Nazwa chóru Grodzka Gospel pochodzi od pierwszej siedziby chóru przy ul. Grodzkiej w Krakowie.
Teraz spotykamy się przy ul. Wyspiańskiego 4.

Komentarze są wyłączone.